Rok 2020

Milí přátelé, členové klubu,

v souvislosti s opatřeními vlády a situací s Covid-19 výbor klubu rozhodl o přesunu konání členské schůze na jaro 2021. O termínu budete včas informováni.

Věříme, že i v nadcházejícím roce se nám s vámi podaří nejen zajistit, ale nadále vylepšovat podmínky pro závody, tréninky, licenční běhy. Chceme aby naše akce měli stále lepší úroveň, aby jste se nejen vy, ale i vaši čtyřnozí přátelé cítili bezpečně a pohodově. Snažíme se o zajištění dobrých tratí, lepší techniky, zázemí a servisu pro všechny. Toho můžeme dosáhnout jen s vaší pomocí a velmi nás potěší, když budete ochotni na našich akcích přiložit ruku k dílu. Jen tak bude náš klub silný, stabilní, prostě nejlepší.

 

Někteří z vás neuhradili členský poplatek za letošní rok, ale my věříme, že se tak stalo pouhým nedopatřením a že s námi zůstanete nadále. Pokud byste z jakýchkoliv důvodů nechtěli své členství obnovit, prosíme vás o krátkou zprávu na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. abychom vás z matriky klubu mohli odstranit. Pokud se u vás změnily jakékoliv údaje, které jste nám poskytli v přihlášce do klubu prostě nám to na tutéž adresu sdělte.

Doufáme, že s námi ale zůstanete nadále, společně překonáme těžké coronavirové období a v příštím roce se budeme opět potkávat.

Dovolte nám popřát nejen krásný a klidný Advent, spokojené vánoční svátky a úspěšný, zdravý Nový rok.

Váš NordCoursing club

ncc pf 2021